Niechorze

Oceanarium znajdujące się w Niechorze noclegi to wyjątkowa atrakcja szczególnie dla najmłodszych dzieci. W ogromnych akwariach zobaczyć możemy morskie stworzenia i ssaki z całego świata. Wejście do środka Oceanarium to ciekawa wyprawa w głąb mórz. Oceanarium posiada kilka wystaw tematycznych. Wyjątkowe wrażenie szczególnie na dzieciach robi miejsce pod tytułem Giganci oceanów, w której obserwować pływającego olbrzymich rozmiarów młodego rekina. W oceanarium znajduje się 20 wielkich zbiorników z niezwykle kolorową zawartością. Tło zbiorników jest wyjątkowe szczególnie ich mieszkańcy czyli mureny, węgorze, pirnie, zebrosomy żołte, pielęgnica pawiooka, pyszczaki i pilęgnice papuzie, błazenka, czarno-biała panienka, skrzydlica pstra i wiele, wiele innych. Niechorze noclegi blisko morza to sołecka miejscowość w gminie Rewal, mieszcząca się na Pobrzeżu Szczecińskim. Rewal noclegi należy do ulubionych noclegów nad morzem. Na północy Niechorze noclegi nad morzem zlokalizowane jest Morze Bałtyckie, a na południu znajduje się jezioro Liwia Łuża. Obecnie mieszka tu niewiele osób. Według aktualnych danych na co dzień zameldowanych jest tu niewiele 979 mieszkańców. Niechorze tanie noclegi posiada obszar o powierzchni 4,09 km2.
Kiedyś Niechorze pokoje było miejscowością rybacką, jednak dosyć szybko jej walory zostały dostrzeżone przez turystów. Pierwsi wczasowicze zaczęli pojawiać się tutaj już w 1870 roku. Do 1947 roku na nabrzeżu w Niechorzu funkcjonował pawilon kąpielowy ze zjeżdżalnią. Już w tamtych czasach oprócz wielu prywatnych kwater, funkcjonowały tu cztery hotele i 19 pensjonatów. Najbardziej znanymi atrakcjami Niechorza są te, które mają związek z przyrodą. Na północy jest to bałtyk z wytyczonymi trzema kąpieliskami strzeżonymi, o obszarze łącznie aż 500 m linii brzegowej oraz wyjątkowa szeroka, piaszczysta plaża. Jest też udostępniona plaża dla psów oraz przystań rybacka. W Niechorzu na plaży można podziwiać liczne ptaki wodne takie jak śmieszka, mewa srebrzysta, mewa białogłowa, mewa siodłata, kaczka krzyżówka, mewa siwa czy biegus zmienny. Do tego można spotkać tu foki szare i pospolite. To jednak nie wszystkie możliwości które przyciągają turystów nad morze właśnie do Niechorza. Znajdujące się tam wybrzeże charakteryzuje wysoki klif. Do tego na plaży mieszczą się dodatkowe atrakcje takie jak zjeżdżalnia, korzystanie ze skuterów wodnymi, jazda na bananie za motorówką wodną czy wycieczki statkami wycieczkowymi. Niechorze – wieś sołecka w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, w gminie Rewal. Leży na Pobrzeżu Szczecińskim, Wybrzeżu Trzebiatowskim, nad Morzem Bałtyckim na północy i jeziorem Liwia Łuża na południu.