Sylwester we Władysławowie

Zapraszamy na wypoczynek do Władysławowa w okresie Sylwestra i Nowego Roku
Spędź Sylwestra w urokliwym zakątku z dala od miejskiego zgiełku w kameralnej atmosferze. Wybierając noclegi we Władysławowie spędzisz niezapomniane chwile nad morzem! Władysławowo noclegi oferuje komfortowe apartamenty przy plaży, domki, pensjonaty, kwatery prywatne, wille, hotele blisko morza.
Zastanawiasz, gdzie wybrać się na powitanie nowego roku, morze w Sylwestra to świętny wybór! Polecamy Władysławowo noclegi! Fajny klimat, blisko morze, wspaniałe chwile z rodziną lub ze znajomymi.

Sprawdź lokalizacje, ceny oraz opinie i oceny wybranych obiektów. Życzymy udanego Sylwestra !
Władysławowo oferuje pokoje z łazienką i balkonem, wyposażone w tv, czajnik oraz lodówkę. Dodatkowo do dyspozycji naszych gości jest aneks kuchenny i bezpłatny parking na terenie posesji.
Władysławowo domki cieszą się dużą popularnością na sylwestra, zwłaszcza te położone jest w cichym i spokojnym blisko plaży. Dodatkowo blisko znajduje się wiele atrakcji tj hala sportowa, boiska, SPA, basen, gabinetami odnowy biologicznej, Aleja Gwiazd Sportu, restauracje, stołówka, miejski plac zabaw z fitnessem i boiska, OceanPark

Wyposażenie obiektów obejmuje:

salon z TV
wyposażona kuchnia: lodówka, kuchenka, mikrofalówka, zmywarka, czajnik bezprzewodowy, naczynia, sztućce, garnki, patelnia;
deska do prasowania,
żelazko,
suszarka do ubrań,
sprzęt plażowy
piętro:

ława biesiadna, leżak oraz grill;

Apartamenty posiadają:

salon z TV i kompletem wypoczynkowym,
suszarka do ubrań,
całkowicie wyposażona kuchnia: lodówka, kuchenka, mikrofalówka, czajnik bezprzewodowy, naczynia, sztućce, garnki, patelnia;
parking

tara

mikrofala
czajnik elektryczny
zmywarka do naczyń
lodówka
opiekacz do kanapek
grille
łóżeczko turystyczne
kijki trekingowe do Nord-Walkingu
rowery
Blisko do centrum Władysławowa-Ośrodka Sportowego Cetniewo, czy Alei Gwiazd, PKP jest około 2,5-3 km, jednocześnie jest to początek półwyspu helskiego. Na Hel jest 33 km z niesamowitym widokiem otaczających wód zatoki i morza po obu stronach, do J.Góry 6km do Rozewia 2km i stadnina koni. Trójmiasto 50km: oceanarium, port jachtowy, molo Sopot, Westerplatte wiele atrakcji i zabytków.