Noclegi w Zakopanem

Podhale stanowi świetne miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. Wypoczynek w górach kojarzy się z aktywną formą spędzania czasu i właśnie tak jest, choć jest też grupa turystów którzy jadą w góry aby nic nie robić, może trochę pozwiedzać ale nie chodzić po górskich szlakach.

Wybierając noclegi w Zakopanem dostępna jest szeroka baza noclegowa. Turyści najczęściej wybierają wjazd kolejką linową, która w ciągu 12 minut wywiezie nas na szczyt. Najbardziej rozpoznawalne są Krupówki, jest to główny deptak, miejsce wielu spotkań, są kramy z pamiątkami, sklepy, karczmy, restauracje, uliczni artyści oraz dorożki którymi można zwiedzić stolicę Podhala. .

Z Kasprowego Wierchu można ruszyć na spacer w dół do Zakopanego. Pobliskie stacje i wyciągi narciarskie, trasy do uprawiania narciarstwa biegowego oraz skocznia narciarska Wielka Krokiew przyciągają miłośników białego szaleństwa. W okresie ferii przyjeżdżają tu całe rodziny. Noclegi w górach to chętnie wybierany kierunek turystyczny o każdej porze roku. Latem ciekawe szlaki piesze, wiodące na najpopularniejsze szczyty.

Willa Wiktoria zlokalizowana jest w centrum Zakopanego. Jeśli szukasz noclegu blisko Krupówek to będzie świetny wybór. Budynek położony jest na zboczu góry Antałówka, z wyjątkowo pięknym widokiem na góry i panoramę Zakopanego. Blisko naszego domu znajdują się przystanki, z których można dojechać do centrum miasta, na Morskie Oko, Termy Bukowina i Termy Chochołowskie. Do dyspozycji gości bardzo duża kuchnia – w pełni wyposażona – jadalnia. W pokoju stolik i czajnik. Przy budynku parking bezpłatny, lub drugi na dole przy ulicy. W ofercie pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami i tv. Obok pensjonatu znajduje się bezpłatny parking dla naszych zmotoryzowanych gości. Do dyspozycji Gości udostępniamy w pełni wyposażoną kuchnię oraz jadalnię, w której znajdują się: stoły do gier, duży wybór gier, konsola PS4 itp. Oddzielna sala do bilardu i „piłkarzyków”. Zapewniamy noclegi blisko wyciągu Antałówka nad koleją ok. 150m.