Noclegi w Mikołajkach

Zapraszamy do Mikołajek nad jezioro Mikołajskie do Pensjonaciku Cyklada położonego w cichym miejscu, to noclegi centrum Mikołajek jest kilka minut spacerkiem wzdłuż jeziora na Mazurach.

Pensjonat zapewnia niezapomniane chwile i pełen relaks. Spokojna okolica, bardzo przestronne pokoje oraz duża posesja zadowolą nawet najbardziej wymagających gości.

Cyklada pensjonat Mikołajki położony jest na szlaku „Wielkich Jezior Mazurskich”, w Mikołajkach letniej stolicy miłośników żagli. Kraina Wielkich Jezior Mazurskich to świetne miejscem do wędrówek pieszych, rowerowych oraz konnych, podczas których turyści odkrywają liczne jeziora oraz malownicze zakątki.
Rozlegle przestrzenie wód stwarzają wspaniale warunki do uprawiania żeglarstwa, kajakarstwa, windsurfingu, a zima bojerów. Pojezierze Mazurskie to raj dla wędkarzy. Miłośnicy sportów wodnych chętnie startują w regatach o Puchar Burmistrza Mikołajek, Prezesa Polskiego Związku Żeglarskiego, Mistrzostwach Polski Dziennikarzy w żeglarstwie, Regatach Aktorów oraz innych. Z pozostałych imprez rozrywkowych należy wymienić: ” Dni Mikołajek – obchodzone zazwyczaj na przełomie czerwca i lipca. Wtedy tez odbywa się ” Wodowanie Krola Sielaw”, sięgające tradycja do lat trzydziestych XX w., „Festiwal Piosenki Żeglarskiej” – Shanties.

Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne meble, Tv, prysznic, lóżka pojedyncze lub podwójne, reczniki; niektóre posiadają balkony oraz małe lodówki.

Noclegi ze śniadaniem to świete rozwiązanie.

Cyklada polecamy gościom urozmaicone śniadania,
Na terenie obiektu znajduje się zadaszone miejsce do grillowania, w ktorym wielu Gosci umila sobie mazurskie, popoludniowe wieczory. Pojazdy można parkować bezpłatnie na ogrodzonym i cala dobę zamkniętym terenie.
Odległości:
– blisko do centrum Mikolajek – ok. 10 min. pieszo
– plaza – ok. 5 min. pieszo
– PKS – ok. 8 min. pieszo
– PKP – ok. 15-20 min. pieszo

Informacje dodatkowe:
-wypożyczalnia sprzętu wodnego w pobliżu obiektu
-sklep bar/restauracja
-stadnina koni ok.1km
-tropikana w hotelu Gołebiewski
-park dzikich zwierząt w Kadzidłowie ok. 10km
-ferma jeleniowatych Kosewie ok.10km
-rejsy statkiem w Mikołajkach

Obiekt  zlokalizowana jest w bardzo spokojnej i dalekiej od miejskiego zgiełku okolicy. Polecamy wędrówki piesze oraz wycieczki rowerowe po położonym w niedalekim sąsiedztwie rezerwacie przyrody oraz uczestnictwo w organizowanym przez nas spływie kajakowym rzeką Krutynią. Pasjonaci miejskich rozrywek i smacznych dań mazurskiej kuchni zaspokoją swoje potrzeby w centrum miasta i tętniącej życiem Wiosce Żeglarskiej, do której spacer zajmuje kilka minut.

Wszystko wiec zachęca do spędzenia wakacji czy weekendu na Mazurach – wspaniała przyroda, sympatyczni ludzie i warunki do czynnego relaksu.
W położonym nieopodal pensjonatu kompleksie hotelowym istnieje możliwość korzystania z dyskoteki, kompleksu basenów kręgielni, tenisa, golfa, różnego rodzaju saun, jazucci , golfa, studia odnowy biologicznej, , przejażdżek konnych, przelotów balonem, helikopterem, sztucznego lodowiska, salonu gier oraz wielu innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy.