Dąbki

Popularnym kierunkiem na wakacje są noclegi nad morzem. Wiele miast i wiosek letniskowych ma świetną bazę noclegową, dysponuje licznymi atrakcjami oraz organizuje różne imprezy. Warto wybrać noclegi w Dąbkach to typowo turystyczna miejscowość, leżąca obok znanej miejscowości Darłowo. Charakteryzuje się klimatem i dlatego też ma status uzdrowiska, tu chętnie zatrzymują się rodziny z dziećmi. Popularne są całoroczne domki w Dąbkach, miejscowość jest otwarta na turystów o każdej porze roku, choć najwięcej urlopowiczów przyjeżdża tutaj w sezonie letnim.

Dąbki noclegi to nadbałtycka miejscowość leżąca nad jeziorem Bukowo. W okolicy też jest dużo atrakcji, między innymi w pobliskim Bobolinie jest stadnina koni. Jezioro Bukowo jest dawną zatoką morską odciętą od Bałtyku przez Mierzeję Bukowską. Połączone jest z morzem Kanałem Szczyckim. Z kolei na wszystkich zaawansowanych jeźdźców czekają poranne i wieczorne przejażdżki brzegiem Morza Bałtyckiego. Na dzieciaki czeka również mini zoo z królikami, kotkami oraz  różnego rodzaju ptactwem. Szlaki turystyczne to nie tylko góry, w Dąbkach też jest kilka ciekawych szlaków, warto wybrać się na nie większą grupką: Koszaliński Szlak Nadmorski (czerwony) – przez gminę przebiega część szlaku o długości ok. 30 km od Dąbkowic przez Dąbki, Bobolin, Żukowo Morskie, Darłówko do Wicia. Szlak Zabytków Średniowiecza (czarny) – rozpoczyna się w Darłowie i biegnie przez: Dąbki, Dobiesław, Jeżyce, Słowino, Boleszewo, Krupy, Stary Jarosław, Kowalewice, Barzowice, Cisowo, Dąbki. Przemierzając któryś ze szlaków napotkacie wiele ciekawych miejsc, zabytków i atrakcji.

Między innymi Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie, średniowieczne kościoły, grodziska i zabytki budownictwa wiejskiego. Dąbki noclegi blisko plaży wybierają miłośnicy słonecznych i morskich kąpieli. z kolei rodziny często decydują się na noclegi z wyżywieniem. Dąbki domki letniskowe to świetna opcja dla rodzin i grup przyjaciół, większości z nich do dyspozycji gości oddano rowery, dla dorosłych dla dzieci, foteliki czy wózki. Mikroklimat charakteryzujący się dużym nasłonecznieniem i bogatym w jod morskim powietrzem gwarantują zdrowy wypoczynek. Co ciekawe w Dąbkach można pojeździć na rowerze, funkcjonują dobrze wyposażone wypożyczalnie dla każdego. Przy przystani znajduje się też wypożyczalnia sprzętu pływającego oraz szkoła windsurfingu. Przy przystani znajduje się też wypożyczalnia sprzętu pływającego oraz szkoła windsurfingu. Pomorze Zachodnie, w którym znajdują się Dąbki, każdego roku przyciąga coraz większą liczbę turystów z każdego zakątka Polski. Miejscowość stanowi doskonałą bazę wypadową do aktywnego wypoczynku jak również leniuchowania. Plaże w Dąbkach są piaszczyste z łagodnym zejściem do morza oraz co ważne są strzeżone.