Noclegi Krynica Zdrój

Turyści, którzy wybierają noclegi w Krynicy Zdrój, czesto szukają noclegu z wyżywieniem. Na taką opcje decydują się głównie rodziny z dziećmi. Miasto Beskidy Sądeckiego znane jest ze stacji narciarskiej na Słotwinach oraz wieży widokowej w koronach drzew o unikalnej konstrukcji drewnianej. Konstrukcja Wieży o wysokości 49,5 m znajduje się na szczycie stacji narciarskiej Słotwiny Arena (896 m n.p.m) wśród lasów pasma Jaworzyny Krynickiej. Na trasie znajdują się tablice edukacyjne, dzięki którym można bliżej poznać okoliczną przyrodę oraz historię regionu, a z jej szczytu podziwiać można panormę Beskidu Sądeckiego. Wpominając o Jaworzynie Krynickiej (1114 m n.p.m.) na jej szczyt wywiezie nas kolej gondolowa, przejzazd zajmie około 7 minut. Ze szczytu można podziwiać wspaniałe widoki. W ciągu godziny kolej gondolowa może wywieść 1600 osób. Kolej posiada całkowite elektroniczne sterowanie, zapewniające komfort jazdy oraz bezpieczeństwo. Co ciekawe na Jaworzynie Krynickiej panują doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych: narciarstwa zjazdowego, biegowego i snowboardu. Zimą organizowane są tutaj zawody narciarskie. Deptak w Krynicy-Zdroju to miejsce bardzo popularne i odwiedzane przez turystów jest on także sercem miasta i częstym miejscem spotkań. Najlepiej wybrać Krynica Zdrój noclegi blisko centrum, aby zwiedzić wszystkie atrakcje w mieście i okolicy. Znajduje się tu Główna Pijalnia Wód – nowoczesny przeszklony budynek z lat siedemdziesiątych oferujący wody mineralne o właściwościach leczniczych. Noclegi w Krynicy Zdrój blisko centrum to coś dla młodych turystów, którzy wolą mieć atrakcje w zasięgu ręki. Baza noclegowa miasta jest doskonale rozwinięta, popularne są Krynica Zdrój apartamenty, zwłaszcza noclegi blisko wyciągu. Beskid Sądecki to doskonałe miejsce do pieszych i rowerowych wypraw. Szlaki są dobrze oznaczone, nie wymagają porządnej kondycji jedynie, jak to w górach odpowiedniego ekwipunku i ubioru.