Jaki obiekt warto wybrać w Zakopanem?

Polska Zimowa Stolica Polski i Tatr to najpopularniejszy kierunek na ferie zimowe. Miasto bije rekordy w ilości odwiedziń w sezonie zimowym i letnim. Noclegi w Zakopanem to szeroki wybór pośród pensjonatów, apartamentów, willi i domków. Na turystów czeka wiele atrakcji takich jak muzea, zabytkowe kościoły, liczne szlaki piesze i rowerowe, możliwość uprawiania narciarstwa biegowego, zjazdowego i skitourowego. Popularne są Zakopanem noclegi z wyżywieniem blisko Krupówek, najpopularniejszej ulicy na całym Podhalu. Znajdziecie tu kramy z pamiątkami, z oscypkami, karczmy i restauracje, bryczkę którą można zwiedzić Zakopane. Niedaleko centrum znajduje się skocznia Narciarska Wielka Krokiew, kolej na Gubałówkę, Myszogród czy Muzeum Oscypka. To zalewie kilka z pośród setek ciekawych miejsc i atrakcji Zakopanego. Zakopane pokoje gościnne to popularne hasło w wyszkiwarce noclegów, polecamy zatem ul. Stara Pardałówka 10 gdzie znajduje się obiekt z licznymi udogodnieniami. Oferuje Państwu 35 miejsc noclegowych w pokojach 1-5 osobowych z łazienkami oraz tańszych pokojach z łazienkami na korytarzu. Zapewnia całodzienne wyżywienie w postaci naszej smacznej kuchni regionalnej. Na terenie obiektu dostępny internet, oraz miejsce postojowe. Od centrum Zakopanego dzieli nas niecałe 3 km, to ok. 30 minut spaceru bocznymi uliczkami. Kilkaset metrów od domu znajdują się sklepy spożywcze, pamiątkowe, apteka, a także przystanek autobusowy. Tu znajdziesz Zakopane noclegi blisko wyciągów. Na terenie obiektu dostępny internet, oraz miejsce postojowe. Ponadto znajduje się u nas stół do ping-ponga, piłkarzyki, boisko do gry w piłkę siatkową, koszykówki i piłki nożnej. Wokół domu dużo terenu zielonego, można tu leżakować, grillować, a także rozpalić ognisko. Willa Baja 2 ul. Cyrhla 31E to idealne miejsce dla rodzin, znajduje się w spokojnej okolicy, blisko przystanku autobusowego, sklepu i restauracji. Gościom oferuje noclegi z wyżywieniem. Na Gości czeka 52 miejsca noclegowe w pokojach 2, 3 i 4 osoowych z łazienkami i tv. Nieustannie staramy się aby nocleg w naszej willi spełniał Państwa oczekiwania i dokładamy wszelkich starań aby warunki w naszym obiekcie zachowały wysoki standard. Zapraszamy grupy szkolne na ferie, zielone i białe szkoły, grupki przyjaciół, rodziny itd. Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w okolicach Zakopanego jest Morskie Oko. Niektóre atrakcje Zakopanego:
Punkt Widokowy ,,Antałówka”
Kasprowy Wierch
Wyciąg Harenda, oraz Polana Szymoszkowa
Skocznia Narciarska ,,Wielka Krokiew”
Dolina Chochołowska, jak również Dolina Kościeliska
Liczne Jaskinie (m.in.: Mylna, Mroźna, Lodowa, Raptawicka)
Quadoo Adventure Zakopane- wycieczki widokowe na Quadach
Śnieżny Labirynt (w sezonie zimowym)
Termy w Chochołowie, Białce i Bukowinie Tatrzańskiej
Willa Marysieńka oferuje pokoje i apartamenty w spokojnej części Zakopanego na ul. Cryhla 12. Do dyspozycj Gości oddajemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe a także apartamenty typu Suite i Deluxe. Zapewniamy noclegi ze śniadaniem Zakopane. Zapraszamy osoby indywidualne, rodziny, grupy. W pobliżu przystanek bus i autobus, sklep spożywczy i restauracje. Wszystkie miejsca noclegowe są odpowiednio wyposażone i przytulnie urządzone, z tv, wifi i łazienkami. Planując ferie w Zakopanem w promieniu 3 km znajdują się wyciągi narciarskie z wypożyczalniami sprzętu, możliwością skorzystania z usług instruktorów.